Möderndorfer zapušča mesto predsednika Union Olimpije

Union Olimpija/Facebook

Po sedmih letih položaj predsednika KK Olimpija Ljubljana zapušča Jani Möderndorfer. Člani kluba bodo na redni letni skupščini izglasovali novega predsednika, podpredsednike in člane upravnega odbora kluba. Skupščina bo potakala v torek, 4. julija.

Predsednik Jani Möderndorfer se je na novinarski konferenci zahvalil vsem navijačem, sponzorjem, partnerjem, zaposlenim, prostovoljcem in Mestni občini Ljubljana za izkazano podporo in sodelovanje v zadnjih sedmih letih.

V nagovoru je poudaril, da je postal predsednik kluba v izjemno težkih časih, ko obstoj kluba ni bil zagotovljen. Veseli ga, da bo klub naslednikom predal v boljšem finančnem stanju, kot je bilo to na začetku njegovega mandata.

Želi si, da se najtrofejnejši slovenski košarkarski kolektiv s pomočjo novega vodstva dokončno reši finančnega bremena iz preteklosti. Na koncu pa poudaril, da ostaja zvesti navijač Uniona Olimpije tudi v prihodnje.