Argentinski mediji: Aguero blizu Barcelone

La liga 22. Apr 202111:54 0 komentarjev
Michael Regan/Getty Images

Napadalec Manchester Cityja Sergio Aguero je blizu podpisa dvoletne pogodbe z Barcelono, poroča argentinski TyC Sports.

Sinje-modri so marca objavili, da ne bodo podaljšali pogodbe s klubsko legendo, tako da bo Sergio Aguero klubsko okolje lahko zamenjal brz odškodnine.

Barcelona naj bi bila bolj naklonjena enoletni pogodbi z Aguerom, ki je dober prijatelj Lionela Messija, za njegove usluge pa se zanima tudi Juventus.

Aguero je član Cityja od leta 2011, ko je meščane okrepil po prestopu iz madridskega Atletica, za katerega je nastopal od leta 2006. Argentinec je za City zbral 384 nastopov in dosegel 257 golov.

Pred prihodom v Evropo je igral za Independiente. Za Argentino je odigral 97 tekem, na katerih je dosegel 41 zadetkov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!