Kovač: Dobra odločitev kluba

Bundesliga 3. Nov 201922:48 > 22:54
Sebastian Widmann/Getty Images

Niko Kovač je pozdravil odločitev Bayerna, da se mu visokem porazu proti Eintrachtu iz Frankfurta s 5:1 zahvali za sodelovanje.

Sebastian Widmann/Getty Images

Niko Kovač je na Allianz Areno prišel ravno in Eintrachta. Hrvaški strokovnjak je poudaril, da je on prvi ponudil odpoved, nato pa so sprejeli odločitev, da je njegova era na bavarski klopi končana.

Mislim, da je to pravilna odločitev kluba. Rezultati in način, ka terega smo igrali v zadjem času, so pripeljali do te odločitve. Moj brat Robert in jaz se želiva zahvaliti Bayernu za zadnjih 18 mesecev. V tem času je naša ekipe osvojila Bundesligo, pokal in superpokal Nemčije. To je bil lep čas, klubu in ekipi pa želim vse najboljše,” je po odhodu iz Bayerna dejal Kovač.

Človek, ki je bil eden od glavnih zagovornikov Kovačovega prihoda v Munchen, Hasan Salihamidžić je po spremembi na klopi poslal sporočilo igralcem. “Sedaj pričakujem pozitiven napredek naših igralcev, da igrajo in pokažejo absolutno željo in motivacijo za napredek, da bi uresničili naše cilje v letošnji sezoni.”