CR: Ali nove okrepitve ali odhajam

Nogomet 26. Mar 202113:13 0 komentarjev
Thananuwat Srirasant/Getty Images

Cristiano Ronaldo je v Torino prišel, da bi Juventusu končno prinesel zmago v Ligi prvakov, toda v treh sezonah v dresu stare dame ni še nikoli prišel dlje od četrtfinala.

Cristiano Ronaldo zaradi slabih rezultatov razmišlja o odhodu iz Juventusa, Gazzetta dello Sport pa trdi, da je od vodilnih mož stare dame zahteval dve okrepitvi.

Ronaldo v novem pohodu na naslov evropskega prvaka želi Karima Benzemaja, s katerim je sijajno sodeloval pri Realu. Juventus bo Francoza težko zvabil v svoje vrste, tako da želi Ronaldo vsaj napadalca s podobnimi karakteristikami. Portugalec od uprave kluba zahteva tudi novega igralca na sredini igrišča, organizatorja igre, ki bi mu na tekmo pripravil nekaj lepih priložnosti.

Pri Gazzetti še dodajajo, da se bo Ronaldov agent Jorge Mendes že kmalu sestal z vodilnimi možmi Juventusa, da bi se uskladili glede nadaljevanja sodelovanja. Ronaldo ima pogodbo sklenjeno do konca naslednje sezone. V klubu zagotovljajo, da ne bodo ostali brez največjega zvezdnika, a Ronaldo želi spremembe v igralskem kadru, da bi ostal v Torinu.

Ronaldo je v Juventus prišel leta 2018 iz Reala. Na 123 tekmah je dosegel 95 zadetkov in dodal 22 podaj.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!