El Chiringuito: Ramos odhaja iz Reala

La liga 15. Apr 202111:34 > 16:07 0 komentarjev
Sergio Ramos
xRubenxAlbarranx/xPRESSINPHOTOx RA_210316_134

Španski El Chiringuito poroča, da je Sergio Ramos zavrnil ponudbo Reala za podaljšanje pogodbe. Predsednik Reala Florentino Perez naj bi izkušenemu branilcu dejal, da nanj ne računajo več, slednji pa mu je odvrnil, da bo zapustil klub.

Florentino Perez naj bi Sergiu Ramosu dejal, da novo sezono načrtujejo brez njega, medtem ko mu je kapetan Reala odgovoril: “V redu, naredite tako.”

Realovemu kapetanu se pogodba izteče ob koncu sezone, a nove še vedno ni podpisal. Real in Ramos se že več mesecev dogovarjata za podaljšanje pogodbe, toda vse bolj se zdi, da bo španski reprezentant po 16 letih zapustil Madrid.

Ramos je v Real prišel leta 2005 iz Seville in postal legenda kluba in španskega nogometa. Z Realom in furijo je osvojil vse, kar se je osvojiti dalo.

Čeprav šteje 34-let mu ponudb ne manjka. Španski mediji poročajo, da se za njegove usluge najresnejše zanimajo pri PSG-ju in Manchester Unitedu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!