Govor Zidana (negativno) presenetil igralce

La liga 22. Jan 202112:41 > 12:55 0 komentarjev
Zinedine Zidane
Fran Santiago/Getty Images

Zinedine Zidane je blizu slovesa od Reala, potem ko je njegova ekipa presenetljivo v španskem kraljevem pokalu izpadla proti tretjeligašu Alcoyanu.

To ni sramota,” je Zinedine Zidane dejal neposredno po koncu srečanja, v podobnem tonu pa je stopil tudi pred nogometaše. “Vsi lahko damo malce več,” je Francoz dan po velikem razočaranju med drugim menda sporočil svojim igralcem v slačilnici in dodal, da se skupaj lahko prebijejo iz krize, v kateri so se znašli. Real je na zadnjih petih tekma slavil samo enkrat.

Madridska Marca piše, da so igralci Reala pričakovali veliko bolj goreč govor trenerja in menijo, da je to pravi trenutek, ko bi moral Zidane povišati ton v slačilnici. Del ekip naj bi bil nezadovoljen z Zidanom in njegovimi odločitvami, kdo bo igral.

Zidane je kot trener z Realom osvojil tri Lige prvakov, dvakrat je bil španski prvak, klub pa popeljal še do dveh zmag v španskem superpokalu, evropskem superpokalu in svetovnem klubskem prvenstvu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!