Handanović slavi, Inter osvojil Scudetto!

Nogomet 2. Maj 202117:10 > 17:53 0 komentarjev
AP Photo/Antonio Calanni
Prevzema manjšinskega dela Interja vendarle ne bo. Foto: AP Photo/Antonio Calanni

Inter je 19. v svoji zgodovini postal italijanski prvak. Atalanta je po remiju proti Sassuolu (1:1) izgubila vse možnosti, da bi ujela moštvo iz Milana. Štiri kroge pred koncem imajo Josip Iličić in druščina 13 točk manj od Interja.

Atalanta je na tekmi proti Sassuolu iztržila remi (1:1). Na dvoboju smo videli tudi dva rdeča kartona. V 13. minuti je bil pri Atalanti izključen Pierluigi Gollini, a domače to ni zmotilo in v 32. minuti so prek Gosensa prišli do prednosti z 1:0.

Vodstvo so zadržali do 52. minute, nato pa je iz enajstmetrovke izenačil Domenico Berardi. Veliko priložnost, da bi Atalanta še zadržala slavje Interja je imel v 76. minuti Luis Muriel, ki je zapravil strel z bele točke.

Josip Iličić je celotno tekmo presedel na klopi.