Inter postavil ceno za Lukakuja

Nogomet 2. Apr 202113:47 0 komentarjev
Friedemann Vogel/Pool via Getty Images

Kot poroča Corriere dello Sport, bo Inter ob koncu sezonoe primoran prodati enega ali celo dva pomembna igralca svoje ekipe, zato je postavil ceno za Romeluja Lukakuja.

Inter je Romeluja Lukakuja pripravljen prodati za 120 milijonov evrov. Korporacija Suning, v lastništvu katere se nahaja klub iz Milana, finančno ne stoji najboljše po ekonomski krizi, ki je nastala kot posledica epidemije koronavirusa, zato išče partnerje, katerim bi prodala določen paket delnic. Ob tem bi moral omenjeni partner določen del denarja vložiti tudi v klub. Dokler ne bodo našli primerne rešitve, bodo pri Interju finančni položaj poskušali rešiti s prodajo nekaterih od svojih najdražjih nogometašev.

Za zdaj sta zanimanje za Lukakuja pokazala Manchester City in Barcelona. Belgijec je v svetovno prestolnico mode prišel leta 2019 iz Manchester Uniteda v zameno za 80 milijonov evrov. V dresu Interja je odigral 85 tekem in dosegel 59 golov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!