Koeman: Ne vem, ali bo Messi igral v finalu

La liga 14. Jan 20219:40 > 9:41 0 komentarjev
Ronald Koeman
Fran Santiago/Getty Images

Barcelona se je brez Lionela Messija uvrstila v finale španskega superpokala. Trener Ronald Koeman je bil zadovoljen, toda še naprej je nejasno, ali bo v obračunu za prvo letošnjo trofejo lahko računal tudi na Lionela Messija.

“Ne vem še, v kakšnem stanju je poškodba Messija, zato ne morem reči, ali bo igral v finalu,” je dejal Ronald Koeman.

Barca je navkljub odsotnosti kapetana in prvega zvezdnika uspela priti do zmage proti Realu iz Sociedada. Odločilni zadetek je v loteriji dosegel mladi Riqui Puig. “Imel sem štiri imena na listu. Spraševal sem, kdo bo peti in on se je takoj javil. To je bila dobra tekma, z zelo močno intenzivnostjo. Mi in oni smo imeli priložnosti in na koncu smo premagali veliko ekipo, ki nam je na zaetku z visokim presingom povzročala veliko težav.”

Koeman se je dotaknil tudi predstave Frenkie De Jonga, ki je dosegel gol, zakuhal enajstmetrovko za Sociedad, toda generalno gledano je bil zelo aktiven v napadu. “To je tisto, kar zahtevam od vezista, da večkrat prihaja v kazenski prostor. Brez dvoma je na pravi poti,” je dodal Koeman.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!