Koper osvojil točko v Domžalah

Nogomet 5. Dec 202016:05 > 16:13 0 komentarjev
Domžale Koper

V 16. kolu Prve lige sta Domžale in Koper igrala neodločeno 1:1. Primorci so izenačujoči zadetek dosegli sedem minut pred koncem in tako ohranili stik z najboljšimi.

Domžale so povedle v 21. minuti. Prvi poskus je vratar Vargić ubranil, žoga je v loku letela na rob kazenskega prostora, kjer jo je pričakal Gregor Sikošek in z levico s fantastičnim volejem zadel zgornji kot koprskih vrat – pravi evrogol za 1:0!
V nadaljevanju sta ekipi pokazali zelo izenačeno igro z nekaj priložnostmi na obeh straneh, Koper pa je do izenačenja prišel v 83. minuti. Po podaji s kota je bil v skoku najvišji Aleksander Rajčević, ki je dosegel svoj prvi zadetek v PLTS po 4. novembru 2017, ko je za Maribor dvakrat zadel v Krškem.
Glede na prikazano je delitev točk pošten izid srečanja v Športnem parku.

Koper ima zdaj 27 točk, eno manj od vodilnega Maribora, vendar je odigral tekmo več. Domžale ostajajo na petem mestu, zbrale so 20 točk.