Marca: “Messi ima dovolj”

La liga 6. Feb 202111:26 0 komentarjev
Cadiz Messi
AP Photo/Alvaro Rivero

Kriza Barcelone je iz dneva v dan večja in traja od trenutka, ko je Lionel Messi lansko poletje zagrozil z odhodom iz kluba. Katalonci imajo težave na vseh ravneh.

Barcelona čaka predsedniške volitve, na katerih ni jasnega favorita, zato je negotovost še toliko večja. Madridska Marca je v petkovi izdaji objavila daljši članek, v katerem je naštela vse težave, ki se kopičijo nad klubom in zapisala, da močno vplivajo na Lionela Messija kot kapetana in najboljšega igralca. “Messi ima dovolj,” se glasi naslov omenjenega članka.

Leo se zaveda stanja okoli izbora predsednika, vendar se osredotoča samo na športne cilje kluba. Vedno je bil jasen okoli svoje prihodnosti, odločitev bo sprejel ob koncu sezone, pred iztekom pogodbe,” pišejo pri Marci in dodajajo: “Veliko bo odvisno od novega predsednika. Argentinec bo čakal do zadnjega trenutka, da bi izvedel, kaj mu bo nova uprava ponudila. Ne gre samo za finačno ponudbo, temveč tudi za športni načrt. Messi ima dovolj neuspehov.”

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!