MD: Laporta ima dve prioriteti v prestopnem roku

La liga 9. Mar 202118:04 0 komentarjev
Laurence Griffiths/Getty Images

Novega predsednika Barcelona Joana Laporto poleg tega, da prepriča Lea Messija, da ostane na Camp Nou v poletnem prestopnem roku čaka tudi prenova ekipe.

Mundo Deportivo poroča, da je povratnik na predsedniško mesto katalonskega kluba že pred izvolitvijo svojim najbližjim sodelavcem predstavil dva imena nogometašev, ki si ju želi videti na Camp Nou. To sta Sergio Aguero (Manchester City) in David Alaba (Bayern Munchen).

Pri Barcelono bodo naredili vse, da bi pripeljala igralca, ki jima po koncu sezone potečeta pogodbi. Na ta način bi oba v klub prišla tudi brez odškodnine.

Isti vir je tudi navedel, da je katalonski klub že imel stike z agentom argentinskega napadalca in avstrijskega branilca.

Pred tem so mediji že poročali, da si Aguera želita Inter in Juventus, Alabo pa bi radi v svojih vrstah videli pri Real Madridu, PSG-ju in Chelseaju.

SK

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!