Milošević edini kandidat za selektorja

Nogomet 5. Jan 202116:27 > 18:21 0 komentarjev
Savo Milošević
Action Images via Reuters/Lee Smith

Kot trenutno kaže, je Savo Milošević edini kandidat za selektorja srbske nogometne reprezentance.

Nogometna zveza Srbije pospešeno išče selektorja, ampak iskanje ne poteka gladko. Še ko je bil na klopi uradno Ljubiša Tumbaković, se je špekuliralo o njegovem nasledniku. Na seznamu kandidatov so bili Dragan Stojković – Piksi, Siniša Mihajlović, Vladan Milojević, Veljko Paunović, Vladimir Ivić in Ivan Jovanović.

Sčasoma so vsi odpadli, nekateri zato, ker so imeli dobre službe, ki jih niso bili pripravljeni zapustiti, nekateri pa zato, ker v tem trenutku niso hoteli voditi reprezentance.

Tako je na vrsto prišel Savo Milošević, ki je zdaj edini kandidat, kar so za Sportklub tudi neuradno potrdili.

V tandemu s selektorjem mlade reprezentance Ilijo Stolico bi moral voditi reprezentanco Superlige na turneji po Ameriki, nato pa državno reprezentanco na kvalifikacijskih rekmah za Svetovno prvenstvo 2022.

Kot so potrdili Sportklubovi viri v Srbiji, naj bi v sredo na zasedanju Izvršnega odbora srbske nogometne zveze Miloševića uradno predlagali in imenovali za novega selektorja.

Savo Milošević je do zdaj kot trener samostojno delal le v Partizanu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!