Ibra: Šele ogrel sem se, v MLS bom zaključil kariero

Nogomet ostalo 19. Dec 201811:44 > 11:56
Harry How/Getty Images

Čeprav se je veliko govorilo in pisalo o tem, da bi švedski zvezdnik Zlatan Ibrahimović po le eni sezoni v ZDA zapustil LA Galaxy in se spet pridružiti AC Milanu, se to po besedah Ibrakadabre ne bo zgodilo.

Izjemno priljubljeni švedski napadalec Zlatan Ibrahimović se ni želel vrniti v vrste moštva AC Milan, temveč se je odločil, da bo ostal pri LA Galaxyju, kjer si v prvi sezoni nastopanja ni uspel priti v končnico prvenstva.

Franšiza iz Kalifornije je v torek potrrdila, da bo Ibra ostal v klubu, kjer bo igral vsaj do leta 2019, potem ko je podpisal novo pogodo.

“Veliko se je govorilo, ampak jaz svojega kluba nisem zapustil,” je dejal Ibra za ameriške medije in nadaljeval: “Še vedno nisem končal z ligo MLS. Veliko je stvari, ki jih moram narediti. Moja prva sezona je bila le ogrevanje. Druga bo drugačna. Zdaj ligo in nasprotnike poznam bolje, fizično se počutim odlično. Sem sem prišel končati kariero.”

Zlatan Ibrahimović je v prvi sezoni v MLS igral na 27 tekmah, mrežo nasprotnikov pa je zatresel 22-krat.