Arsenal v 88. minuti prišel do zmage proti Bayernu

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Arsenal je na pripravljalni tekmi proti Bayernu slavil z 2:1 na tekmi, ki je bila odigrana v okviru mednarodnega pokala prvakov.

Prijateljska tekma v okviru mednarodnega pokala prvakov med nemškim in angleškim velikanom je bila odigrana v Los Angelesu, kjer pa so gledalci na konc videli zmago Arsenala z 2:1.

V prvem polčasu zadetkov ni bilo, sta pa obe ekipi tekmo začeli v razmeroma zelo močni enajsterici. V drugem polčasu so jasno, priložnost dobili še nekateri drugi posamezniki.

Prvi zadetek je padel v 48. minuti, ko je avtogol zabil 18-letni branilec Bayerna Louis Poznanski. Bavarci so izenačili preko svojega najboljšega strelca, ki je v igro vstopil v drugem polčasu, v 79. minuti se je pod zadetek podpisal Robert Lewandowski.

Ko je že izgledalo, da se bo tekma končala brez zmagovalca pa je na sceno stopil mladi talentirani Edward Nketiah, ki je Arsenal v 88. minuti popeljal do zmage.