Krkić bo kariero nadaljeval v Kanadi

Nathan Stirk/Getty Images

Ko je bilo pred dvema dnevoma objavljeno, da Krkić zapušča Stoke City so mediji v Srbiji pozivali vodstvo Crvene zvezde, da naj v svoje vrste pripelje nekdanjega dragulja Barcelone. Zdaj je jasno, da 28-letnega napadalca na stadion Rajka Mitića zagotovo ne bo.

Bojan Krkić bo kariero nadaljeval v ligi MLS. V klub iz Kanade, Montreal Impact je prišel kot prost nogometaš.

Klub je dogovor potrdil v noči iz srede na četrtek. Pogodbo pa so podpisali za tekočo sezono.

“Bojan premore veliko talenta. Montreal Impact je izbral kot klub v katerem bo nadaljeval svojo kariero tekom katere je igral za nekatere največje evropske klube. Njegova sposobnost doseganja zadetkov nam bo v veliko pomoč v nadaljevanju sezone. Izrekam mu dobrodošlico v naš klub”, je dejal trener Impacta Remi Garde.