URADNO: Mandžukič se seli v Katar!

Nogomet ostalo 24. Dec 201917:47 > 17:50
Getty Images/Pier Marco Tacca

Hrvaški napadalec Mario Mandžukič je tudi uradno postal član katarskega Al Duhaila.

Izkušeni 33-letni napadalec se je v ekipi Juventusa v letošnji sezoni znašel v nemilosti trenerja Maurizzija Sarrija.

Mario Mandžukič staro damo zapušča po štirih letih in pol in se seli v Katar, kjer bo zaigral za ekipo Al Duhaila. Letno pa naj bi Hrvat po poročanju medijev zaslužil 7.5 milijona evrov.

Mandžukič je imel z italijanskim prvakom pogodbo podpisano do konca sezone 2021, kar pomeni, da bo katarski klub moral odšteti odškodnino za Mandžukiča. Le ta naj bi se gibala okoli petih milijonov evrov.

Nekdanji nogometaš Atletico Madrida, Bayerna, Wolfsburga in Dinama je imel na mizi tudi nekaj evropskih ponudb, vendar se je kot vse kaže na koncu odločil za najbolj finančno donosno.