Mesut Ozil je nova okrepitev Fenerbahceja

Nogomet ostalo 17. Jan 202120:26 0 komentarjev
Mesut Özil še vedno prejema lepe denarce. Foto: Andrew Matthews/Pool via REUTERS

32-letni Mesut Ozil je končno zapustil Arsenal. Mikel Arteta ga je namreč že pred časom odpisal. Nemški vezist bo kariero nadaljeval v Carigradu.

Mesut Ozil je zapustil klub, za katerega je igral od leta 2013. Za topničarje je Nemec skupno zbral 254 nastopov in dosegel 44 golov.

V zadnjih sezonah je preživljal težko obdobje, saj se ga je klub iz Emiratesa, zarada izjemno visoke plače in vse prej kot blestečih predstav, na vsak način želel znebiti.

Ozil je že odpotoval v Carigrad, kjer bo kmalu podpisal pogodbo s Fenerbahcejem, ki je trenutno na 2. mestu v turški Super ligi. Rumeni kanarčki sicer ob tekmi manj za vodilnim Besiktasom zaostajajo za samo 3 točke. V nadaljevanju sezone bo Ozil klubu pomagal pri tem, da osvoji jubilejno 20. prvenstveno zvezdico.

32-letnik je v preteklosti igral tudi za Schalke, Werder Bremen in Real Madrid. Za nemško reprezentanco je dosegel 23 golov na 92 tekmah in se leta 2014 v Braziliji veselil naslova svetovnih prvakov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!