Nove težave za Sergia Ramosa in Real Madrid

La liga 8. Maj 202113:50 0 komentarjev
REUTERS/Javier Barbancho

Kapetan Reala Madrida Sergio Ramos je po poročanju španskih medijev znova poškodovan in svojemu klubu ne bo mogel pomagati na nedeljski prvenstveni tekmi proti Sevilli.

Eden najboljših evropskih branilcev Sergio Ramos je danes izpustil jutranji trening Reala Madrida. V izjavi, ki jo je v javnost poslal kraljevi klub, se je 35-letnik znova poškodoval. “Po opravljenih testih je Realove zdravniška služba pri Sergiu Ramosu diagnosticirala poškodbo prepone na levi nogi,” so sporočili pri Realu in dodali, da bodo zdravniško stanje njihovega nogometaša še naprej budno spremljali.

Ramos, ki se je po poškodbi na igrišča vrnil za povratni polfinalni obračuna lige prvakov proti Chelseaju, je bo poročanju španskega športnega dnevnika Marca za jutrišnjo sila pomembno tekmo španskega prvenstva proti Sevilli že izgubljen, po najbolj črnem scenariju pa je celo zaključil s sezono.

Letošnje leto ni srečno za branilca, saj ga pestijo številne poškodbe. Tako je v bolečinah odigral že januarsko tekmo španskega superpokala proti Athletic Bilbau v Malag. Po daljši odsotnosti je znova nastopil marca v v osmini finala proti Atalanti, a se novo poškodbo staknil na reprezentančni tekmi Španije proti Kosovu.

Zdravstvene težave kapetana Reala pred jutrišnjim dvobojem so močno vznejevoljile tudi trenerja Zinedina Zidana, saj je na seznamu poškodovanih tudi branilec Raphael Varane.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!