Oče razkriva: Cavani v Unitedu ni srečen, želi si domov!

Nogomet 10. Mar 20219:34 0 komentarjev
Edinson Cavani
Cavani ostaja v Manchestru. Foto: Cal Sport Media via AP Images

Edinson Cavani v Angliji ni srečen, zato bo poleti zagotovo zapustil Manchester United, trdi oče urugvajskega napadalca Luis Cavani.

Izkušeni napadalec (34) je oktobra okrepil klub z Old Trafforda. Cavani je po sezoni 2019/20 po sedmih letih zapustil PSG, z rdečimi vragi pa je podpisal enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja za dodatno sezono.  Cavani starejši trdi, da do podaljšanja ne bo prišlo.

Moj sin v Angliji ni srečen in si želi nazaj v Južno Ameriko. Rad bi bil bližje svoji družini. Ne namerava ostati v Unitedu, izkoristil bo klavzulo v pogodbi in se od kluba poslovil že junija. Edinson je že opravil pogovore s Juanom Romanom Riquelmejem (podpredsednik Boce Juniors). Zelo rad bi zaigral za Boco,” je za Superfutbol razkril Luis Cavani.

Cavani je zaenkrat za Manchester United odigral 25 tekem in dosegel sedem golov. Kariero je začel v Danubiu, nato pa igral še za Palermo, Napoli in PSG. Za Urugvaj je odigral kar 118 tekem in dosegel 51 golov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!