Olejev spisek želja vreden 300 milijonov

Nogomet 28. Maj 202112:46 0 komentarjev
Ole Gunnar Solskjaer
AP Photo/Michael Sohn

Ole Gunnar Solskjaer bo očitno "preživel" poraz v finalu Evropske lige proti Villarrealu in bo tudi naslednjo sezono sedel na klopi Manchester Uniteda, čeprav je velikan iz Old Trafforda sezono vnovič sklenil brez osvojene lovorike.

#related-news_0

Kot poroča Guardian, Ole Gunnar Solskjaer ne bo samo ostal trener Manchester Uniteda, temveč je samo dan po porazu proti rumeni podmornici upravi kluba predal seznam okrepitev, ki jih želi pred naslednjo sezono. Norvežan naj bi na njega zapisal štiri imena. Prvi je branilec Villarreala Pau Torres, ob njem pa še vezist West Hama Declan Rice, krilni napadalec dortmundske Borussie Jadon Sancho in napadalec Tottenhama Harry Kane.

Celotna operacija bi rdeče vrage stala okoli 300 milijonov evrov, na njegovem radarju pa je tudi Raphael Varane iz Real Madrida, ki bi stal dodatnih 60 milijonov evrov. Kako se je na zahteve Solskjaerja odzvala uprava kluba, še ni znano.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!