Pochettino verjame v obstanek Mbappeja in Neymarja

Nogomet 16. Apr 202112:33 0 komentarjev
Pochettino Neymar Mbappe
JBAutissier/Panoramic PUBLICATIONxNOTxINxFRAxITAxBEL

Trener PSG-ja Mauricio Pochettino je poudaril, da je prednostna naloga kluba, da zadrži Kyliana Mbappeja in Neymarja, kot tudi to, da obožuje tekme, na katerih se meri s Pepom Guardiolo.

“Da bo Mbappe prestopil v Real Madrid? Z vso močjo se bom boril, da Kyliana zadržim v PSG-ju. Delamo vse, kar je v naši moči, da Neymar in Mbappe ostaneta v klubu. Glede tega vprašanja sem optimističen. Oba sta zelo zavzeta in za klub je prednostna naloga, da ostaneta. Ne razmišljamo o drugem scenariju,” je dejal Mauricio Pochettino.

Mediji že dlje časa pišejo o morebitnem prihodu Lionela Messija in Sergia Ramosa v PSG. “V kratkem bo znana usoda Lionela Messija in ali bo podpisal novo pogodbo z Barcelono. Sergio Ramos? Ne govorim rad o igralcih, ki niso v moji ekipi. Veliko je govoric, mi samo delamo na izboljšanju naše ekipe brez in se na njih ne oziramo,” je odgovoril Pochettino.

Francoze v polfinalu Lige prvakov čaka Manchester City s Pepom Guardiolo na klopi, kar izkušenega trenerja PSG-ja še posebej veseli: “Rad imam dvoboje z Guardiolo, ker menim, da je morda celo najboljši trener na svetu, tako da tekme proti njemu vedno predstavljajo izziv.”

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!