Se Diego Costa seli nazaj v London?

Premier Liga 19. Okt 202017:00 > 17:03
Denis Doyle/Getty Images

Morda bo napadalec Atletica Diego Costa kmalu znova zaigral v Premier ligi. 32-letnega napadalca si v svojih vrstah želi trener Tottenhama Jose Mourinho.

Sportklub Slovenija

Španski Don Balon poroča, da je zanimanje za napadalca Atletica pokazal Tottenham, katerega trener je Jose Mourinho, ki je s Costo uspešno sodeloval pri Chelseaju.

32-letnik na leto v žep pospravi 10 milijonov evrov, kar predstavlja veliko breme za klub iz španske prestolnice. Mediji poročajo, da so colchonerosi Costo pripravljeni prodati za razmeroma nizko vsoto.

V kolikor bo Costa želel prestopiti k Spursom bo moral nedvomno pristati na znižanje plače.

Brazilec, ki je igral za špansko reprezentanco, je s portugalskim strategom sodeloval v sezoni 2014/15. V madrid se je vrnil leta 2018.

Lani je Costa v La ligi dosegel 5 zadetkov in zbral 4 asistence na 23 tekmah.

Pogodba s colchonerosi mu poteče po koncu aktualne sezone.