Brighton in WBA sta se razšla z remijem

Premier Liga 26. Okt 202020:11 > 20:25
Andrew Couldridge - Pool/Getty Images

Prva ponedeljkova tekma 6. kroga Premier lige med Brightonom in West Bromwich Albionom se je končala z 1:1.

Domača ekipa je po drugem remiju v novi sezoni s petimi točkami na 16. mestu, WBA, ki ga vodi Slaven Bilić, pa še naprej ostaja brez zmage in je s tremi točkami na 17. mestu.

Galebi so povedli v 40. minuti, ko so si gostje zabili avtogol. Nepreviden je bil Jake Livermore. Navkljub temu se slaba serija Brightona na domači zelenici nadaljuje. Gostitelji so na zadnjih 12 tekmah slavili samo enkrat, tokrat pa so brez polnega izkupička ostali v 83. minuti. Z lepim golom je za končni poskrbel Karlan Grant.

Brighton v naslednjem krogu gostuje pri Tottenhamu, WBA pa odhaja na gostovanje k Fulhamu.