Crystal Palace ostal brez svojega menedžerja

Premier Liga 23. Maj 201719:59 > 20:03
Getty Image/ Alex Broadway

Angleški nogometni klub Crystal Palace je znova ostal brez menedžerja. Sam Allardyce naj bi namreč po poročanju angleških medijev odstopil zaradi nesoglasij z vodstvom kluba, čeprav je ekipo uspel obdržati med elito.

Sam Allardyce, ki je s Crystal Palaceom letošnjo premierligaško sezono končal na 14. mestu, je odstopil.  Še vedno ni uradne razlage niti s strani trenerja niti kluba, govori pa se, da je prišlo do trenj zaradi nasprotnih razmišljanj.

Govori se, da si je Allardyce zaželel večjega proračuna za letošnji poletni prestopni rok, a uprava kluba njegovim zahtevam ni želela ugoditi.

Naj spomnimo; Allardyce je v klub prišel pred petimi meseci in klub uspel zadržati v Premier ligi, kar je bil tudi njegov glavni cilj.