Fabinho kmalu postaja član Manchestra?

Premier Liga 24. Jun 201715:49 > 15:51
Michael Steele, Getty Images Sport

Nogometaš Monaca Fabinho, bi lahko v kratkem postal novi član rdečih vragov. Pri Unitedu so vezista, ki je letos s svojo igro navdušil opazovali že dalj časa, že v prihodnjem tednu pa bi vse skupaj lahko postalo uradno.

Vse bolj na glas se govori o tem, da naj bi vezist Monaca po odlični sezoni pri francoskem prvaku kmalu dobil novega delodejalca.

Za njegove usluge se namreč že dalj časa zanima Manchester United, ki bo tudi v letošnji sezoni očlitno dodobra osvežil svojo ekipo. Brazilec lahko igra tudi na bočnem položaju, kar seveda odgovarju Joseju Mourinhu.

“Klic Uniteda je izziv. Moram se pogovoriti z agentom in Monacom potem bomo pa videli”, je pred kratkim dejal Fabinho.

Rdeči vragi so v svoje vrste že pripeljali branilca Lindelofa. Na njihovem radarju pa so še Nemanja Matić, Alvaro Morata in James Rodriguez.