Gerrard: Verjamem v Kloppa

Premier Liga 3. Okt 201715:29 > 15:32
Getty Images/Alex Livesey

Legendarni Steven Gerrard kljub seriji slabih rezultatov še vedno verjame, da je Jürgen Klopp pravi trener za Liverpool.

“Lestvica nikoli ne laže in Liverpool je trenutno tam, kjer je. A še vedno je dovolj časa, da se vse spremeni. Kljub slabim rezultatom je igra dobra, užitek je gledati njihove tekme. Prepričan sem, da bo Kloppu uspelo, in da bo prišla tudi serija zmag,” je povedal nekdanji kapetan redsov Steven Gerrard.

Glavna težava Liverpoola je ob neučinkovitosti predvsem slaba igra v obrambi. Varovanci Jürgena Kloppa so tekmo brez prejetega zadetka zadnjič odigrali 28. avgusta, ko so bili boljši od Arsenala, v minulem vikendu pa so znova razočarali in le remizirali z Newcastlom (1:1).

Mislim, da je klub zaradi njega na višjem nivoju, kot si marsikdo predstavlja. Vsi so polni upanja zaradi svetle prihodnosti, a hkrati razočarani zaradi trenutnih slabših rezultati. Zares verjamem v Kloppa in sem prepričan, da je to le trenutna kriza,” je še dodal legendarni vezist, ki je za Liverpool odigral kar 710 tekem.

Redse po reprezentančnem premoru čaka derbi z Manchester Unitedom, ki na Anfield prihaja 14. oktobra. Tekmo boste lahko spremljali na Sportklubu 1.