La Parra z evrogolom potopil WBA

Gareth Copley, Getty Images Sport

Nogometaši Huddersfielda so v 11. krogu Premier lige z 1:0 odpravili WBA, Stoke in Leicester sta se razšla brez zmagovalca (2:2), medtem ko so na ostalih sobotnih popoldanskih obračunih padli le še trije zadetki.

Huddersfieldu je zmago zagotovil nizozemski vezist Rajiv van La Parra, ki je srečanje odločil v 44. minuti z evrogolom iz 30 metrov. WBA ni pomagalo niti dejstvo, da so od 57. minute igrali z igralcem več.

Na ostalih treh sobotnih popoldanskih obračunih so se zmage veselili gostje. Bournemouth je bil v z 1:0 boljši od Newcastla, Burnley je ponovil vajo v Southamptonu, Brighton pa v Swanseaju. Na uvodni tekmi 11. kroga Premier lige sta se Stoke in Leicester razšla brez zmagovalca (2:2).