Riyad Mahrez kmalu novi član Manchester Citya!

Premier Liga 3. Jul 201813:40 > 13:41
Laurence Griffiths, Getty Images

Po poročanju Sky Sporta naj bi do konca tega tedna Alžirec Riyad Mahrez postal novi član prvaka Manchester Citya.

Trenutno sicer še nogometaš Leicester Citya Riyad Mahrez naj bi se nahajal v Manchestru, kjer naj bi bil na zdravniških pregledih, potem pa naj bi zelo hitro bil tudi uradno predstavljen kot novi nogometaš sinje modrih.

Po poročanju naj bi Manchester City, nekdanjemu prvaku plačal 60 milijonov funtov.

Alžirec si že kar nekaj časa želi zapustiti vrste lisic, vendar se je vselej nekje zataknilo. Najbolj izmed vseh pa naj bi si ga želel Pep Guardiola, ki ima v svoji ekipi že tako ali tako velik nabor napadalno usmerjenih nogometašev.

Mahrez se je daleč najbolj izkazal in opozoril nase v sezoni, ko je z Leicestrom tudi osvojil naslov prvaka, v lanski povprečni sezoni je na 41. tekmah zabil 13 golov.