"Mbappeja bom skušal prepričati, da pride v Liverpool"

Premier Liga 20. Jul 20189:48 > 9:49
Lynne Cameron, Getty Images Sport

Vezni nogometaš Liverpoola Fabinho je izjavil, da bo poskušal storiti vse, da prepriča svojega nekdanjega soigralca iz Monaca Kyliana Mbappeja, da se mu ta pridruži v klubu iz Anfielda.

Fábio Henrique Tavares ali krajše Fabinho je letos prestopil iz Monaca v Liverpool in bi znal biti v naslednji sezoni eden izmed glavnih adutov nemškega trenerja Jürgena Kloppa.

Kylian Mbappe je rekel, da bo ostal v PSG-ju in da bo tudi v naslednji sezoni igral za ekipo iz francoske prestolnice,” je dejal Fabinho in dodal: “Poskušal ga bom prepričati, da se preseli v Liverpool. Čestital mi je ob prihodu v ta klub, jaz pa njemu za osvojitev svetovnega nogometnega prvenstva. On je fenomenalen igralec.”

Brazilec je v vrste letošnjega finalista v ligi prvakov prišel v prestopu, ki je bil vreden kar 50 milijonov evrov, z redsi pa je pogodbo podpisal vse do leta 2023.