Ramsey na izhodnih vratih Arsenala

Premier Liga 27. Sep 201821:19 > 21:31
Getty Images

Pogajanja Valižana z Arsenalom glede podaljšanja pogodbe so padla v vodo in vse kaže na to, da bo Ramsey na voljo v januarskem prestopnem roku. Težave za Emeryja?

Getty Images

Pogajanja med Aaronom Ramseyem in ArsenalomUnaija Emeryja glede podaljšanja Valižanove pogodbe niso našla skupnega jezika. Aktivna pogodba Ramseya s Topničarji se konča 30. junija 2019 in obe strani sta pričakovali, da se bosta lepo sporazumeli. A pogovori so se končali in situacijo obrnili. 27-letni Ramsey bo na voljo klubom v zimskem prestopnem roku, v nasprotnem primeru bo poleti prosti igralec.

Ramsey bi lahko podpisal predpogodbo s kakšnim tujim klubom 1. januarja. Valižan je prišel k Arsenalu leta 2008 iz Cardiffa za 5.5 milijona evrov in dosegel zmagovite gole v finalih FA Pokala 2014 in 2017. V sredo je vstopil v 83. minuti ob zmagi Arsenala s 3:1 proti Brentford v ligaškem pokalu. V letošnji sezoni je odigral 5 tekem za londonsko ekipo in enkrat vstopil s klopi.