Ozil dobil ponudbo iz Basaksehirja

Premier Liga 22. Dec 201812:10 > 12:10
Henry Browne/Getty Images

Turški klub Basaksehir je poslal ponudbo za Mesuta Ozila. Nemec na klopi Arsenala dobiva vedno manj priložnosti, kljub temu pa zajetno plačo...

Bivši nemški reprezentant se ne more najbolj pohvaliti z dobro formo v letošnji sezoni, tudi menedžer Arsenala Unai Emery ga ni uvrstil v ekipo za derbi proti Tottenhamu v četrtfinalu ligaškega pokala.

Mediji so Ozila že povezovali z Interjem in Real Madridom, a ponudbo zanj je poslal samo turški Basaksehir.

“Ozil je odličen igralec,” je dejal predsednik kluba Goksel Gumusdag.

“Upam, da se nam nekega dne poti prekrižajo v Bašakšehirju. Če želi postati naš igralec, bomo naredili vse, kar je v naši moči, da ga pripeljemo.”

Vendar pa je Ozilova tedenska plača pri Arsenalu 350.000 funtov, kar bi znalo biti težava za turškega supeligaša.

Nemec turških korenin je letos v Premier ligi odigral 11 tekem in dosegel 3 gole.