V ŽIVO na SK 2: L'pool po "obvezno" zmago v Newcastle

Getty Images

Menedžer Newcastle Uniteda Rafael Benitez pred tekmo proti Liverpoolu zagotavlja, da svojemu bivšemu klubu ne bo naredil nobenih uslug v boju za premierligaški naslov. Obračun pravkar spremljajte v živo na SK 2.

Laurence Griffiths Getty Images Sport

Liverpool zaostaja eno točko za vodilnimi v Premier ligi Manchester Cityjem dva kroga pred koncem prvenstva, Newcastle pa je varen pred izločitvijo.

Rafael Benitez je bil na čelu Liverpoola med leti 2004 in 2010 ter z Redsi osvojil Ligo prvakov (04/05) in FA Pokal (05/06).

Profesionalci smo in opravili bomo svojo nalogo,” je povedal Benitez.

Moja zveza z mestom Liverpool, klubom in navijači obstaja. A hkrati, igral sem proti njim s Chelseajem, zdaj z Newcastlom, moramo opraviti naše delo.”

Benitezu se poleti izteče pogodba z Newcastlom. V zvezi s tem je dejal, da nadaljuje s pogovori s klubom iz St. James’ Parka.

Govoril sem z Leejem Charnleyem (direktorjem) ta teden in izvedeli boste vse novice, takoj ko jih bo več,” je dejal Španec.

“V tem trenutku lahko rečem le, da sva imela že drugi pogovor in še bova govorila.

Na vprašanje, če so bili pogovori pozitivni, je 59-letni strateg odgovoril: “Da.”