Petr Čech se vrača nazaj v Chelsea!

Premier Liga 21. Jun 201911:13 > 11:14
Mike Hewitt Getty Images Sport

Legendarni vratar Petr Čech je danes skupaj s Chelseajem naznanil, da se vrača nazaj v modri del Londona. Vratar, ki se je po koncu sezone, ki je za nami upokojil bo pri Chelseaju opravljal vlogo tehničnega direktorja.

Petr Čech je bil vratar londonskega Chelseaja od leta 2004 pa do leta 2015, ko se je preselil v Arsenal, kjer pa je po koncu sezoni, ki je za nami sklenil svojo nogometno pot in svojo “čelado” obesil na klin.

Čeh ni potreboval veliko dopusta, saj je že poprijel za novo delo. Pri Chelseaju bo namreč opravljal delo tehničnega svetovalca, poleg tega pa naj bi okrepil povezave med klubsko akademijo in prvo ekipo.

“Privilegij je, da sem dobil to priložnost, želim pomagati klubu, da bi skupaj delali na tem, da nadaljujemo z uspehi, ki smo se jih navadili v zadnjih 15. letih. Veselim se novih izzivov in upam, da bom svoje znanje in izkušnje izkoristil na pravi način,” je dejal Čech.