Klopp: Kent lahko gre v Rangerse, a ne na posojo

Premier Liga 28. Jul 201923:02 > 23:38
Getty Images

Navijači Rangersov in menedžer kluba Steven Gerrard so upali, da bo Ryan Kent dobil dovoljenje Liverpoola, da se vrne nazaj na posojo, a Jürgen Klopp pravi, da se to ne bo zgodilo.

Ryan Kent je prejšnjo sezono preživel na posoji pri Rangersih in je bil edene pomembnejših členov škotske ekipe. Pri Rangersih so se nadejali, da bodo lahko z Liverpoolom dosegli podaljšanje posoje, pa Jürgen Klopp ni navdušen nad tem.

Nemec sicer ne izključuje možnosti, da Kent zapusti Liverpool, a samo pod pogojem, da ga bo kdo odkupil.

Prejšnje leto je bilo za Kenta zelo pomembno. Koristilo mu je, da je bil na posoji pri dobrem klubu, vadil pod dobrim trenerjem in igral v dobrem tekmovanju. Zanj je bila to prava poteza v pravem trenutku. V Rangerse se lahko vrne, a samo če v celoti odkupijo njegovo pogodbo. Ne bomo ga več pošiljali na posojo, v njegovih letih igralec potrebuje stalnost” je sporočilo Kloppa.