Težave za United – Bailly 'out' do konca leta

Premier Liga 30. Jul 201923:30 > 23:34
Ben Hoskins, Getty Images

Obrambni nogometaš Manchester Uniteda Eric Bailly bo zaradi poškodbe in posledične operacije kolena počival vse do konca leta, je sporočil trener rdečih vragov Ole Gunar Solskjaer.

Reprezentant Slonokoščene obale in član Manchester Uniteda Eric Bailly se je poškodoval v obračunu Mednarodnega pokala prvakov proti Tottenhamu. Gre za poškodbo kolena, Bailly pa je še odšel pod kirurški nož.

“Bailly je že prestal operacijo. Manjkal bo štiri ali pet mesecev. Upamo, da se bo Eric vrnil do novega leta,” je izajvil trener Uniteda Ole Gunnar Solskjaer po prijateljski tekmi proti Kristiansundu, pri katerem je v prvi ekipi debitiral njegov sin.

25-letni branilec je leta 2016 iz Villareala prišel na Old Trafford, angleški klub pa je zanj plačal 38 milijonov evrov.

Bailly je lani odigral le 12 tekem v Premier ligi.