"Ighalo je dokaz, da najboljši ne želijo v United"

Catherine Ivill/Getty Images

Nekdanji nogometaš Chelseaja Eiður Guðjohnsen je mnenja, da je prihod Odiona Ighala v Manchester United dokaz, da rdeči vragi niso več v stanju, da pripeljejo najboljše napadalce.

Odion Ighalo je na Old Trafford prestopil na zadnji dan prestopnega roka v Angliji. Na Otok je do konca letošnje sezone prišel na posojo iz Kitajske, kjer je igral za Shanghai Shenhuo.

V konici napada rdečih vragov pa bo zamenjal poškodovanega Marcusa Rashforda.

Nigerijec naj bi bil šele tretja izbira Manchester Uniteda, ki je imel še pred tem v svojih načrtih Erlinga Halanda in Joshuo Kinga. Za nekdanjega nogometaša ChelseajaEiðurja Guðjohnsena pa je to dovolj dober pokazatelj, da se klub trenutno nahaja v velikih težavah.

“Ko je govora o prestopih, mislim da si najboljši napadalci več ne želijo oditi v Manchester United. Za rdeče vrage je vrhunska kvaliteta postala nedostopna,” je bil jasen Islandec.

30-letni Ighalo je v preteklosti že igral v Premier League in sicer med leti 2014 – 2017, ko je bil član Watforda.