Drinkwater: Vsi stojimo ob strani Ranieriju

Premier Liga 13. Feb 201715:57 > 16:03
Getty images/Nils Petter Nilsson/Ombrello

Leicester City po nizu slabih rezultatov vse bolj tone in je tik pred izpadom v nižji rang tekmovanja, kar se je še v lanski sezoni zdelo nemogoče, ko so Lisice sanjsko prišle do naslova angleškega prvaka.

Getty images/Michael Regan

Po petem zaporednem prvenstvenem porazu ostaja Leicester City samo še točko nad tako imenovano cono izpada, zato angleški mediji že dlje časa pišejo, da je služba Claudia Ranierija v veliki nevarnosti. Italijan je lani postal legenda kluba, ko ga je popeljal do prvega naslova državnega prvaka v zgodovini ob neverjetni stavniški kvoti 1:5000.

Klubski lastniki so sicer pred dnevi na spletni strani kluba potrdili, da imajo v Ranierija še vedno popolno zaupanje, čeprav se je letošnja ligaška sezona povsem ponesrečila.

Enakega mnenja so tudi nogometaši. Danny Drinkwater meni, da je to napačen čas, da bi se zamenjalo trenerja.

“Seveda mu vsi stojimo ob strani. Ničesar slabega ni naredil, problem je v vseh nas, ki smo na igrišču. Navijači in lastniki kluba nam stojijo ob strani,” je povedal Drinkwater.