"Aubameyang je predober za Arsenal"

Premier Liga 3. Jun 202021:20 > 21:23
Julian Finney / Staff

Nekdanji nogometaš Liverpoola Jamie Carragher razume, zakaj želi Pierre-Emerick Aubameyang zapustiti Arsenal.

Aubameyang je v Arsenal prestopil leta 2018. Londončani so Borussiji zanj odšteli 65 milijonov evrov. Gabonec je za topničarje odigral 97 tekem in dosegel 67 golov.

Hitronogi napadalec se je na Emiratesu odlično znašel, rezultati Arsenala pa vseeno niso dobri. Arsenal ne igra v ligi prvakov, zato si želi Aubameyang zapustiti klub.

Carragher razume, da želi Auba zapustiti klub:

Ko sem zaključeval kariero smo bili v podobnem položaju, saj nismo bili med najboljšimi štirimi ekipami. V tem trenutku Arsenal ni med najboljšimi ekipami, zato me ne čudi, da želi Aubameyang zapustiti klub. V tem trenutku je predober za Arsenal. Če ne želi ostati na Emiratesu, ga mora Arsenal prodati,” meni Carragher, ki je za Redse odigral 737 tekem.

30-letnemu napadalcu pogodba s topničarji poteče naslednje leto. Klub lahko samo še v letošnji sezoni zanj iztrži nekaj denarja.