Luiz: Moja napaka, a to nima veze z mojim statusom

Premier Liga 18. Jun 202013:04 > 13:06
Michael Regan Getty Images Sport

Branilec Arsenala David Luiz je po porazu proti Manchester Cityu dejal, da se zaveda svoje velike napake, ki jo je storil pri prvem zadetku in v 49. minut in bil zaradi tega kaznovan z rdečim kartonom.

Branilec Arsenala David Luiz je bil včeraj daleč najslabši nogometaš na drugi tekmi Premier League po vrnitvi nogometa nazaj na zelenice. Nedvomno je tudi eden izmed glavnih krivcev za dokaj visok poraz Arsenala proti Manchester Cityu s 3:0

Storil je namreč dve veliki napaki pri prvem zadetku Raheema Sterlinga v 45+2 minuti ter ob prekršku v 49. minuti, ko je prejel rdeči karton, sinje modri pa so imeli na voljo še enajstmetrovko, ki so jo tudi uspešno realizirali.