Uradno: James je nogometaš Evertona!

Premier Liga 7. Sep 202021:10 > 21:17
Denis Doyle, Getty Images

Klub iz Liverpoola je predstavil novo okrepitev. Na Goodison Park je prispel James Rodriguez.

Kolumbijec bo ponovno sodeloval s Carlom Ancelottijem, ki ga je leta 2014 pripeljal v madridski Real.

James in italijasnki strateg sta skupaj sodelovala tudi pri Bayernu, sedaj bosta moči združila še pri tretjem klubu.

Srečen sem, ker sem prestopil v velik klub z bogato zgodovino. Treniral bom pod vodstvom trenerja, ki me dobro pozna. Želim si, da bi dosegli velike stvari. Želim postati boljši in iz dneva v dan napredovati,” je po prihodu v mesto Beatlov dejal James Rodriguez.

Ekipi bom pomagal zmagovati in prispevati k atraktivnemu slogu igre. Prepričan sem, da lahko pod taktirko Ancelottija naredimo velike stvari. Užival sem vselej, ko sem sodeloval z njim,” je še dejal Kolumbijec.