"Tottenham bi moral vrniti tudi Modrića"

Premier Liga 18. Sep 202019:10 > 19:16
Octavio Passos/Getty Images

Vodstvo Tottenhama je uslišalo želje menedžerja Joseja Mourinha in mu v istem enem dnevu v ekipo iz madridskega Reala pripeljalo Garetha Bala in Sergia Reguilona, toda Spursi potrebujejo še nekoga, trdi Harry Redknapp.

Nekdanji trener Tottenhama Harry Redknapp meni, da bi morali vodilni možje kluba preveriti, kakšne so možnosti, da dres anglešekega kluba znova obleče Luka Modrić.

Tottenham je opravil odlično delo, ko je govora o novih močeh. Ob Garethu Balu in Sergiu Reguilonu sta prišla še Matt Doherty in Pierre-Emile Højbjerg, toda Redknapp verjame, da bi Spursi v svoje vrste lahko zvabili tudi hrvaškega kapetana, glede na to, kako so odprli prestopni rok.

Jaz bi na njihovem mestu preveril, kakšne so možnosti, da se ob Balu vrne tudi Modrić. To bi bil sijajen posel. Tottenham ima sedaj odličen napad, toda potrebujejo igralca, ki bi Sona, Kanea in Bala lahko zalagal s pravimi žogami. Oni nimajo igralca kot je Modrić, njegove žoge in vizija bi se vklopili popolno,” je sporočil Redknapp, ki je na klopi moštva iz Londona sedel med letoma 2008 in 2012.

Ravno v tem obdobju je bil član Tottenhama tudi Modrić, ki je v Real odšel v zameno za 30 milijonov funtov.