Aguerov oče nad Pepa Guardiolo

Nogomet 3. Jun 202115:51 > 15:56 0 komentarjev
Aguero in Guardiola. Foto: AP Photo/Rui Vieira

Sergio Aguero je v tem tednu zapustil Manchester City in podpisal za Barcelono, sedaj pa se je oglasil njegov oče. Ta obtožuje trenerja Cityja Pepa Guardiolo, da naj nikoli ne bi želel Aguera v svoji ekipi.

Ob tem naj bi španski trenerski strokovnjak solze, ko je hlinil solze ob odhodu Aguera iz kluba, kjer je pustil izjemen pečat. Poleg tega pa naj bi se po besedah Aguerovega očeta za “Kuna” v preteklih mesecih zelo resno zanimala tudi londonska premierligaša Chelsea in Arsenal. 33-letni Argentinec pa se je odločil, da bo kariero raje nadaljeval v Španiji.

Sergio Aguero je sicer medtem že podpisal za Barcelono, kjer bo igral v naslednjih dveh sezonah. Tako bo moči združil s svojim dobrim prijateljem Leom Messijem. Aguero Manchester City zapušča kot najboljši strelec kluba in kot en izmed najboljših igralcev v njegovi zgodovini.

Čistka pri Manchester Cityju

Po izgubljenem finalu Lige prvakov pri angleških prvakih že razmišljajo o tem, kako lahko v naslednji sezoni ponovno napadajo naslov v najelitnejšem evropskem tekmovanju. Pri tem pa bi naj prišlo do kar velikih kadrovskih sprememb. Številni nogometaši namreč niso zadovoljni s svojo minutažo v klubu. Že Sergio Aguero ni bil zadovoljen z načinom, na katerega je zapustil klub. Pojavljajo pa se govorice, da si tudi Gabriel Jesus, Joao Cancelo, Bernardo Silva in Rodri želijo večje minutaže. Pri sinjemodrih bi lahko poleti prišlo do prave čistke, se pa tudi Manchester City zanima za številne nogometaše. Na vrhu želja bi naj bila dva angleška reprezentanta, Harry Kane in Jack Grealish.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!