Je Wolverhampton že našel zamenjavo za Nuna Espirita Santa?

Premier Liga 25. Maj 202121:40 0 komentarjev
getty

Angleški mediji poročajo, da je Wolverhampton že našel zamenjavo za Nuna Espirita Santa. Slednjega naj bi nasledil njegov sonarodnjak Bruno Lage.

Bruno Lage naj bi se že sestal z vodilnimi možmi kluba, s katerimi naj bi se že dogovoril o določenih podrobnosti pogodbe.

45-letni Portugalec je nazadnje vodil Benfico. Z ekipo iz Lizbone je v sezoni 2018/19 osvojil portugalsko Primeiro, lani pa je dobil odpoved, saj je njegova ekipa v drugem delu lanske sezone zapravila veliko prednost in tako je državno prvenstvo osvojil Porto.

Bruno Lage je v preteklosti že deloval na Otoku. Med letoma 2015 in 2018 je bil pomočnik trenerja Carlosa Carvalhala, ki je prvi dve leti v tem obdobju vodil Sheffield Wednesday, nato pa je eno leto vodil valižanski Swansea.

Močno besedo pri dogovoru ima tudi portugalski superagent Jorge Mendes, ki ima pri klubu iz Molineuxa zelo pomembno besedo.

Nuno Espirito Santo je sicer volkove vodil 4 leta.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!