Kane izrazil željo po odhodu

Premier Liga 17. Maj 202122:29 0 komentarjev
Takole je v 45. minuti Harry Kane zadel za vodstvo Tottenhama. Foto: Guliverimage

Britanski mediji poročajo, da je Harry Kane obvestil vodilne može Tottenhama, da si želi zapustiti klub.

Otoški mediji že nekaj mesecev poročajo, da si Harry Kane, v želji po kakšnem kosu srebrnine, želi zapustiti londonski klub. Povezovali so ga z obema velikanoma iz Manchestra – Cityjem in Unitedom.

Harry Kane je za Spurse dosegel 220 golov na 334 tekmah, a ni s Tottenhamom osvojil niti ene same lovorike. 27-letni napadalec je upravi trenutnega delodajalca že pred časom sporočil, da zamenjal sredino, v kolikor si soigralci ne bodo priborili uvrstitve v Ligo prvakov.

Ekipa iz severnega Londona ima 2 kroga pred koncem Premier lige le še teoretične možnosti za preboj v najelitnejše klubsko tekmovanje.

Poleg meščanov in rdečih vragov bo sijajnega angleškega napadalca lovil še Chelsea. Nobenega dvoma ni, da bo za Kanea potrebno odšteti več kot 100 milijonov funtov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!