Klopp o poškodbi Hendersona: Ne izgleda dobro

Nogomet 21. Feb 202114:16 0 komentarjev
Laurence Griffiths/Getty Images

Nogometaši Liverpoola so v tem trenutku v zelo slabem položaju. V soboto zvečer so izgubili proti Evertonu in doživeli četrti zaporedni poraz, karamele na drugi strani pa so na Anfieldu slavile prvič v 21. stoletju. Za dodatek redse čaka nov glavobol zaradi poškodbe Jordana Hendersona, ki je moral igrišče zapustiti v prvem polčasu. Po dvoboju je situacijo komentiral menedžer Jurgen Klopp.

Everton je na Anfieldu z golom Richarlisona in Gylfija Sigurdssona slavil z 2:0.

“Poškodoval si je prepono. Ne izgleda dobro. Ne vemo natančno za kaj se gre, več informacij bomo imeli v nedeljo. Nihče v naši zdravniški službi ni pozitiven zaradi te poškodbe. Počakati bomo morali na rezultate,” je po tekmi dejal Jurgen Klopp.

Zaradi poškodbo so pri Liverpoolu odsotni Joe Gomez, Joel Matip, Virgil van Dijk, Naby Keita, James Milner in Diogo Jota. Že zdaj je jasno, da Henderson kar nekaj časa ne bo mogel pomagati svojim soigralcem na zelenici.

Liverpool se s 40 točkami trenutno nahaja na šestem mestu lestvice Premier lige. V prvenstvu pa so trenutno v nizu štirih zaporednih porazov. V naslednjem krogu bodo v nedeljo 28. februarja gostovali v Sheffieldu proti Unitedu.