Ne ena, ampak dve nagradi v enem dnevu

Nogomet 18. Maj 202117:34 0 komentarjev
Jan Kruger/Getty Images Sport

Portugalski nogometaš sredine igrišča Bruno Fernandes je bil za sezono 2020/21 proglašen za najboljšega posameznika pri Manchester Unitedu.

Bruno Fernandes je dobil največ glasov navijačev, prejel pa bo nagrado poimenovano po Siru Mattu Busbyu, legendarnem trenerju rdečih vragov.

Šestindvajsetletni Portugalec je v tej sezoni za ekipo iz Old Trafforda odigral 56 tekem in poleg 28 golov vpisal še 17 asistenc.

Bruno Fernandes pa je po mnenju navijačev rdečih vragov dosegel tudi najlepši gol. Gol, ki je osvojil srca navijačev je bil dosežen na tekmi proti Evertonu.

Odlični nogometaš sredine igrišča je v klub prišel meseca januarja 2020 iz lizbonskega Sportinga.

Manchester United bo 26. maja v Gdansku v finalu evropske lige igral proti Villarrealu, dva kroga pred koncem Premier lige pa so na drugem mestu s 13 točkami zaostanka za prvakom Manchester Cityem.

Ekipa, ki jo vodi Ole Gunnar Solskjaer bo nocoj ob 19. uri s prenosom na Sportklubu doma pričakala Fulham.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!