Novoletna želja Chelseaja – Erling Haaland

Premier Liga 25. Dec 202011:17 0 komentarjev
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images Sport

Britanski mediji poročajo, da je napadalec dortmundske Borussie Erling Haaland velika želja kluba iz Stamford Bridgea.

Klub iz Londona bo skušal v svoje vrste pripeljati norveškega napadalca, ki je na začetku tega koledarskega leta iz RB Salzburga prestopil v Borussio Dortmund. Milijonarji so zanj odšteli samo 20 milijonov in ga vezali do leta 2024.

Haaland je pred kratkim dobil nagrado za najboljšega nogometaša do 21 let.

Norvežan je v tej sezoni v Bundesligi odigral 8 tekem, dosegel pa je kar 10 zadetkov. V Ligi prvakov je prispeval 6 zadetkov na 4 tekmah.

Haalanda si v svojih vrstah zelo želi Frank Lampard, a za zdaj bluesi na Signal Iduno Park niso poslali še nobene ponudbe. Otoški mediji ocenjujejo, da bi Chelsea zanj moral odšteti več kot 100 milijonov evroc.

Več kot očitno angleški strateg ni povsem zadovoljen z Abrahamom in Giroudom. Slednja sta se letos že večkrat izkazala, a Lampard se zaveda, da je Haaland še za razred boljši napadalec.

Chelsea je poleti sicer na Stamford Bridge pripeljal 2 nogometaša iz Bundeslige – Tima Wernerja in Kaia Havertza, a slednja še nista pokazala vsega svojega znanja.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!