Salah: VAR-a ne maram, ubija emocije

Premier Liga 1. Feb 202111:51 0 komentarjev
Mo Salah
Justin Setterfield/Getty Images

Liverpool je v 21. krogu Premier lige v gosteh odpravil West Ham s 3:1, dvakratni strelec Mo Salah pa je po srečanju razkril, da ni največji pristaš VAR sistema.

Mo Salah je v Londonu dosegel prvi zadetek po več kot 900 minutah “posta”, nato se je med strelce vpisal še enkrat in napovedal enajsto zmago svoje ekipe v letošnjem prvenstvu.

Odigrali smo dobro tekmo in si priborili drugo zaporedno zmago v gosteh. West Ham je dobra ekipa in odigrali so dobro tekmo. Moramo zgolj nadaljevati s takšno igro kot danaes in da še naprej zmagujemo,” je bil zadovoljen Salah in dodal: “Od samega začetka tekme sem imel veliko odgovornost, saj Mane in Firmino nista začela od prve minute. Dobro je bilo.”

Egipčan, ki je postal prvi igralec Liverpoola po legendarnem Ianu Rushu, ki je v štirih zaporednih sezonah dosegel vsaj 20 golov, je spregovoril tudi o VAR sistemu. “Po mojem mnenju VAR ubija emocije. Ne želim biti kaznovan, toda ni mi všeč ta novost v nogometu. VAR-a ne maram.”

Liverpool je na lestvici tretji s štirimi točkami zaostanka za vodilnim Manchester Cityjem, ki ima odigrano tekmo manj.