Tottenham do zmage na Villa Parku

Premier Liga 21. Mar 202122:34 0 komentarjev
getty
getty

Nogometaši Tottenhama so v Birminghamu z 2:0 premagali Aston Villo. Spursi so tako po dveh zaporednih porazih prišli do pomebne zmage.

Jose Mourinho je današnjo tekmo začel z dvema osrednjima napadalcema. V konici napada sta začela Harry Kane in Carlos Vinicius. Slednji je meril v polno v 29. minuti in tako poskrbel za vodstvo gostov. Brazilec se je devetič v tej sezoni znašel v prvi postavi Tottenhama, na teh tekmah pa je dosegel kar 9 golov!

V 68. minuti je v polno meril še Harry Kane, ki je uspešno realiziral enajstmetrovko. Angleški reprezentant je 30. v tej sezoni neposredno sodeloval pri golu v Premier ligi (17 golov, 13 asistenc).

Mourinhova četa je po sila napornem tednu prišla do pomebne zmage in tako skočila na 6. mesto na prvenstveni lestvici.

Aston Villa, ki je znova igrala brez Jacka Grealisha, je na četrti zaporedni tekmi ostala brez zmage.